[PRÈVIA]: Vigília de l’Aniversari dels Castellers de Sants

Avui tenim l’últim assaig abans d’una gran actuació a la Plaça d’Osca amb els nostres padrins: els Castellers de Sants i la Colla Jove Castellers de Sitges! Avui a l’assaig farem totes les proves necessàries per tal de dur a plaça les construccions de màxim nivell.

Ara és el moment d’arribar on encara no hem arribat… Si treballem com fins ara, si ens esforcem com hem fet, si creiem més que mai estarem molt a prop del nostre objectiu! Però per complir-ho us necessitem a tots, als que ja formeu part de la nostra colla i als que encara no… Per que no t’animes i passes a formar part de la nostra colla? Hi ha espai per tothom!

Som-hi blaus que aquest dissabte tornarem a fer una gran actuació!

#SomBlaus #PasAPasPisAPis #VolemMés #AmbElBlauAlCor

Captura de pantalla 2017-05-12 a les 8.48.09

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google photo

Esteu comentant fent servir el compte Google. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

Bloc a WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: